Suņu Obligātā Čipošana? Tas Nav Tik Traki, Kā Izklausās!


Pēdējos mēnešos mēdijos mēs dzirdam neskaitāmus brīdinājumus, ka no 2016. gada 1 jūlija visiem suņiem, kas sasnieguši 6 mēnešu vecumu, būs obligāti jābūt čipotiem un reģistrētiem vienotā datu bāzē. Šajā rakstā Jūs uzzināsiet: Cik tas ir sarežģīti? Cik tas maksā? Un kāds ir ieguvums?

Problēmas risinājums?

Viens no galvenajiem iemesliem kādēļ vēlas ieviest obligātu suņu čipošanu ir mērķis samazināt patversmēs nonākošu suņu skaitu. Ar čipa un reģistra palīdzību dzīvnieks un cilvēks ir vienots, kas radīs problēmas, piemēram, vienkārši pamest dzīvnieku likteņa varā uz ielas. Un tas nozīmēs to, ka cilvēks kārtīgi padomās pirms izvēlēsies par labu jauna dzīvnieka pieņemšanai. Jā, protams, būs psihopāti, kas izdomās ar suni tikt galā "savādāk", bet tādu cilvēku skaits procentuāli ir ļoti zems, vairums cilvēki ir nobijušies no situācijas un negribot saņemt kauna devu (atdodot to patversmei), labāk pamet suni brīvībā, nepadomājot ka tam visdrīzāk sekos smagas ciešanas. 

Tā jau gluži nav, ka čipošana ir radīta tikai, lai sodītu saimniekus. Ja mīļotais dzīvnieks ir pazudis, tad augstāk minētai problēmas risinājums strādās Jūsu labā. Ja dzīvnieks tiek noķerts un nogādāts līdz patversmei, patversmes darbinieki uzzinās Jūsu kontaktinformāciju un nekavējoties ar Jums sazināsies. Šāds process ir daudz efektīvāks līdzeklis, kā identificēt noklīdušu zvēru un dot iespēju dzīvniekam daudz lielākā ātrumā atgriezties mājās, samazinot "traumu". 

Kaut arī reti gadījumi, bet šāds čips var palīdzēt arī Jums suni nozog un mēģina to pārdot.

Šeit vērts pieminēt, ka šis reģistrs (jeb datubāze) ir pievienots Eiropas reģistram, kas faktiski vēl dod papildus drošību pat tiem, kas dzīvo netālu no valsts robežas.

Nē, nē, tas ir veids kā izsūkt no manis naudu! Jā, savā ziņā arī tā arī var domāt, jo tīri teorētiski un tehniski šis ir tā pati rfid tehnoloģija, kas ir E-Talonos un ar vienkāršu telefona aplikāciju mēs varam uz tāda talona nolasīt ne tikai atlikušo braucienu skaitu, bet arī kad un kur ir braukāts pirms tam (Tātad daudz informāciju).  Ideja būtu tāda, ka reģistrs nebūtu nepieciešams vispār, jo unikālā koda vietā varētu ievadīt saimnieka kontaktinformāciju. Kopš tāda informācija ir uzskatāma par pārāk konfidenciālu, industrijas standarts ir unikāls kods, kas ir piesaistīts datu bāzei.
Kopš dzīvnieks ir oficiāli piesaistīts Jums, arī pašvaldības var sākt iekasēt kaut kādu ikgadējo maksu.
Par tiem, kas izvēlēsies dzīvniekus nereģistrēt būs soda naudas, bet ir grūti saprast kā tas strādās realitātē, jo kamēr pašvaldība cīnīsies ar šo problēmu, tikmēr soda naudas aizies valsts kasē.
Šis ir ļoti slidens temats, jo loti spēcīgi ietekmē šī projekta veiksmīgumu ilgtermiņā. Ja skatās no sabiedrības uzlabošanas aspekta, manuprāt šī dzīvnieku čipošana ir ļoti liels solis attīstībā, pat ja pa to ir kaut kas jāmaksā. Es to ieteiktu uzskatīt kā labdarības maksājumu (vai sava dzīvnieka apdrošināšanu), kas dos līdzekļus izkastrēt bezsaimnieka dzīvniekus un samazināt pārslodzes patversmēs, tādā veidā palīdzot gan sev, gan citiem.

Reģistrācijas process:

Tātad, ja čips vēl nav ir jādodas pie vetārsta un tur būs iespējams iziet cauri visam procesam. Sākot no implanta ievadīšanas līdz pat reģistrācijas lapas aizpildīšanai un tad 30 dienu laikā Jūsu mīlulim būtu jābūt jau datu bāzē. Aptuvenās kopējās izmaksas ir sagaidāmas 25-50€. Viss atkarīgs cik Jūsu vetārsts prasīs par implantu un tā ievietošanu.

Ja Jūsu mīlulim jau ir čips, tad pēc likumdošanas ir iespēja reģistrēties reģistrā trīs vietās:


1. pie praktizējoša veterinārārsta;

2. vietējā pašvaldībā;

3. Lauksaimniecības datu centrā (Šeit būs vislētāk)

!Reģistrācija reģistrā ir iespējama (bet nav obligāta) arī čipotiem mājas kaķiem un seskiem!

Saimnieka iespējas un pienākumi:

Reģistrējot dzīvnieku Lauksaimniecības datu reģistrā, saimniekam būs iespēja izmantojot portālā www.latvija.lv pieejamo e-pakalpojum sistēmu, lai reģistrā veiktu sekojošas ierakstus:

turēšanas vietas maiņu;

nāvi (informāciju nesniedz par suni, kas atzīts par bīstamu);

pazušanu vai atrašanu;  (Lūk iespēja ātri reaģēt, lai veiksmīgi uzsāktu meklēšanu.) 

īpašnieka maiņu.


Video par tēmu:Juridiskās informācijas avots: Ministru kabineta noteikumi Nr.491 Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtība

Informācija tiks papildināta.

33 komentāri:

 1. Sveiki,
  Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums.
  Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

  Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums vai cita finansiāla palīdzība? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar procentu likmi trīs procentus (3%). e-pastu mums tagad, izmantojot: Johnlambservicelimited@gmail.com ar šādu informāciju

   Pilnais vārds:
   Dzimšanas datums::
   Valsts:
   Nodarbošanās:
   aizdevuma summa:
   Aizdevuma ilgums:
   Aizdevuma mērķis:
   Ikmēneša ienākumi: lūdzu, rakstiet atpakaļ, ja vēlaties saņemt plašāku informāciju, sazinoties ar mums zemāk

   EMAIL: Johnlambservicelimited@gmail.com

   Dzēst
  2. Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans amount. We give out loan at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,((FIFOCapitals@gmail.com)),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....

   Dzēst
 2. -
  Mēs varam jums palīdzēt ar patiesu aizdevumu, lai atbilstu jūsu vajadzībām.

  Vai jums ir nepieciešams personas vai uzņēmuma aizdevumu bez stresa un ātru apstiprināšanu?

  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu šodien? Nav Credit Pārbaudes

  * Kredīta apstiprināšanas 1 stundas !!

  * GARANTĒTA SAFE TRANSFER !!

  * 100% apstiprinājuma pakāpe !!

  * Zemu procentu likmi !!

  Jūtieties brīvi sazināties ar mums, lai patiesa finanšu pakalpojumu pie gala kredītu ierobežots

  E-pasts: ultimatecredit24hour@inbox.lv OR ultimatecredit24hour@hotmail.com

  Dario Thomas
  Kredīta apstrāde amatpersona.
  ULTIMATE CREDIT LIMITED.

  AtbildētDzēst
 3. Es esmu oskars wesley pēc nosaukuma. Es dzīvoju Latvijā, es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visiem aizdevumu meklētājiem, jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir scam visur. Dažus mēnešus atpakaļ es biju finansiāli saspringtas, un tāpēc, ka mans izmisums man bija scammed ar vairākiem tiešsaistes aizdevējiem. Man bija gandrīz zaudējis cerību, līdz mans draugs mani aizsūtīja uz ļoti uzticama aizdevēja sauc Sergejs Shikunov Aizdevumu Pakalpojumus, kas aizdod man nenodrošinātu aizdevumu no $75,000 zem 24 stundām bez stresa. Ja jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu, vienkārši sazināties ar viņu tagad pa e-pastu: sergeyshikunov@yahoo.com es esmu, izmantojot šo mediju, lai brīdinātu visiem aizdevumu meklētājiem, jo, pie velna, es cauri rokās šos viltus aizdevējiem paldies.

  AtbildētDzēst
 4. Vai jums ir nepieciešams kredīts nekavējoties? Vai jums ir slikta kredīta? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu, ja bankas tiek noraidītas? Neskatoties uz sliktiem / sliktiem kredītreitingiem, mēs piešķiram kredītus cilvēkiem. Privātpersonām un uzņēmumiem mēs samaksāsim gan uzņēmējdarbības, gan privātos aizdevumus ar 2% likmi, ar zemu procentu likmi, ar ilgtermiņa un īstermiņa izvēli. Ātri un droši, šodien izmantojiet un saņemiet tūlītējas atbildes. aizdevumi ir labi apdrošināti, 100% garantēti, un klientiem tiek piešķirta maksimālā drošības garantija. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar mums pa michaelrichard073@gmail.com un saņemiet kredītu šodien
  E-pasts: (michaelrichard073@gmail.cm)

  AtbildētDzēst
 5. Draudzīgākais Kredīts uzņēmumiem tava biznesa izaugsmei
  https://www.cityfinances.lv/kredits-uznemumiem/

  AtbildētDzēst
 6. Attention! Attention!! Attention!!!,

  Do you need an urgent financial credit ***? *Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts Six months after you get your Loan in your bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *.Email : bdsfn.com@gmail.com

  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Carol Anderson

  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Carol AndersonAttention! Attention!! Attention!!!,

  Do you need an urgent financial credit ***? *Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts Six months after you get your Loan in your bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *.Email : bdsfn.com@gmail.com

  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Carol Anderson

  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Carol Anderson

  AtbildētDzēst
 7. Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums vai cita finansiāla palīdzība? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar procentu likmi trīs procentus (3%). e-pastu mums tagad, izmantojot: Johnlambservicelimited@gmail.com ar šādu informāciju

  Pilnais vārds:
  Dzimšanas datums::
  Valsts:
  Nodarbošanās:
  aizdevuma summa:
  Aizdevuma ilgums:
  Aizdevuma mērķis:
  Ikmēneša ienākumi: lūdzu, rakstiet atpakaļ, ja vēlaties saņemt plašāku informāciju, sazinoties ar mums zemāk

  EMAIL: Johnlambservicelimited@gmail.com

  AtbildētDzēst
 8. Sveiki,
  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Vai jūs esat parāds? Vai jums ir slikta kredīta? vai jūs esat noraidījis bankas, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu savu biznesu? Mēs izsniedzam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu sliktajiem / sliktajiem kredītreitingiem. Mēs izsniedzam gan biznesa, gan individuālos aizdevumus ar ilgtermiņa un īstermiņa izvēli, ar zemu procentu likmi 2% apmērā par katru personu un uzņēmumu .. Mūsu aizdevumu programmētājs ir ātrs un uzticams, piemērojams šodien un saņem tūlītēju atbildi. Mūsu Aizdevumi ir labi apdrošināti, 100% garantēti, un klientiem tiek nodrošināta maksimāla drošība. Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
  E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
  Magret james MD / CEO

  AtbildētDzēst
 9. Attention!!!

  I"m Mr. Johnson Williams, a legitimate private loan lender, do you need a Loan for business or to pay your bills? If yes we offer all kinds of Financial assistance to cooperation agencies and people Financial, we offer all types of loans at a low interest rate of 3% to request an email now through: willianloanfirm6@gmail.com and we will do it Proceed immediately with your loan process, the loans are delivered to Clients within 24 to 48 hours. To request contact us by email: willianloanfirm6@gmail.com

  Thank you
  Mr. Johnson Williams...
  Managing Director
  Email: willianloanfirm6@gmail.com
  Phone: +1(409)-331-6319

  AtbildētDzēst
 10. VĒL VĒRTU APLIECINĀT kundzi Julie Jones kundzei par patiesu palīdzību man ar aizdevumu 364 250 $, kad man bija aplaupīti 970 AR ŠO PĒDĒJO DIENU INTERNETA FAKE aizdevumu aizdevējiem, dzīve bija tik pilna ar izaicinājumiem, ciktāl es domāju, ka es nekad nevarētu saņemt aizdevumu no jebkura aizdevēja aizdevējs līdz vienam rītam es redzēju liecību par sievieti, kas viņas aizdevumā ir nopelnījusi no jasmīna jaunieša 6 840 dolāriem, un tāpēc, ka esmu pieteikusi aizdevumu, un šodien esmu tik priecīgs, ka esmu labākā dzīvē ar saviem bērniem, māsas Džūlija Jones patiešām ir tāda veida, kā es varētu saņemt aizdevumu ar zemu stresu no šī aizdevuma uzņēmuma, un, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, samaksātu rēķinu vai konsolidētu savus parādus vai personīgai lietošanai. pieteikties aizdevuma saņemšanai no (juliejonesloancompany@yahoo.com).

  AtbildētDzēst
 11. Sveiki, es esmu āķi, kas šobrīd dzīvo Dubajā. Es esmu atraitne ar četriem bērniem, un man bija iestrēdzis finansiālais stāvoklis 20145. gada maijā, un man vajadzēja refinansēt un maksāt rēķinus. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādām aizdevumu firmām, gan privātām, gan korporatīvām, bet nekad neesmu veiksmīgs, un lielākā daļa banku samazināja manu kredītu. Bet, tā kā Dievam tas būtu, es iepazīstināju ar Dieva sievieti ar privātā aizdevuma aizdevēju, kurš devis manu aizdevumu 850 000 ASV dolāru apmērā, un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un mani bērni šobrīd labi darbojas, ja jums ir jāsazinās ar jebkuru uzņēmumu lūdzu, sazinieties ar Julie Jones kundzi pa e-pastu @ (juliejonesloancompany@yahoo.com). Piezīme: Šī lapa ir tulkoja mašīntulkošanas programmatūru, klikšķiniet šeit, lai iegūtu angļu valodas versiju. viņa nezina, ka es to daru, bet tagad esmu tik laimīga, ka es nolēmu ļaut cilvēkiem vairāk uzzināt par viņu un arī es vēlos, lai Dievs viņu svētī vairāk. Jūs varat sazināties ar viņu pa viņu pa pastu. juliejonesloancompany@yahoo.com vai caur whatsAPP (+234 808 604 3817)

  AtbildētDzēst
 12. Sveiki,
  Mans vārds ir Amber, es esmu šeit, lai ieteiktu jums likumīgu aizdevēju, kurš man iedeva 45 000 ASV dolāru aizdevumu, viņa vārds ir Jerry Jones kungs no Jerry Jones finanšu ieguldījumiem, es vēlos mudināt jūs visus, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība, sazināties ar viņu pa e-pastu Jūsu kredīta pieteikumam: jerryjonesfinancialinvestments@gmail.com

  AtbildētDzēst
 13. Sveiki,
     Vai esat ieinteresēts saņemt aizdevumu? Mēs piedāvājam aizdevumus, sākot no personīgiem līdz rūpnieciskiem aizdevumiem, ieinteresētajām personām un uzņēmumiem, kuri meklē finansiālu palīdzību vai izaugsmi. Mūsu klientiem piedāvājam lielu un mazu aizdevumu summu. Mēs piedāvājam arī ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumu ar uzticamu garantiju. Mūsu kredīta procentu likmes ir ļoti zemas un pieejamas ar apgrozāmu ilgumu. Mēs piedāvājam mūsu aizdevumus saviem klientiem USD ($), GBP (?) Vai Euro (?) Un šādās kategorijās.
  Auto aizdevumi
  Hipotekārie aizdevumi
  Biznesa aizdevumi
  Personas aizdevumi
  Nekustamā īpašuma aizdevums.
  Es gaidu jūsu atbildi šodien. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar: collinsmark640@gmail.com

  AtbildētDzēst
 14. Aizdevums piedāvā uzticību un nopietnību. Es esmu fiziska persona, kas piedāvā aizdevumu starp privātpersonām un uzņēmumiem, lai iegūtu visu citu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums: elenanino0007@gmail.com

  AtbildētDzēst
 15. Do you need a loan to consolidate your debt? Do you need a loan to finance or expand your business? Or for the purchase of cars, the purchase of a house and other personal loans ETC we give you a long term loan of five to fifty years maximum with an interest of 2%. You are 100% guaranteed. Contact us through the email address: ((ELLINASFinances@gmail.com))....

  AtbildētDzēst
 16. Labdien, es esmu šeit, lai izplatītu šīs labās ziņas visai pasaulei par to, kā es saņēmu manu bijušo mīlestību atpakaļ. Es biju traks, kad mana mīlestība atstāja mani par vēl vienu meiteni pagājušajā mēnesī, Bet, kad es satiku draugu, kas man iepazīstināja ar DR ISIKOLO liels vēstnesis uz orāklu, ko viņš kalpo, es stāstīju savu problēmu DR ISIKOLO par to, kā mans ex mīlestība atstāja mani un arī to, kā man vajadzēja, lai iegūtu darbu ļoti lielā uzņēmumā. Viņš man teica tikai to, ka esmu nācis pa labi vieta bija, ka es saņemšu savu sirds vēlēšanos bez jebkādas blakusparādības. Viņš man pastāstīja, kas man jādara, pēc tam, kad tas bija paveicies. Nākamajās divās dienās Mana mīlestība aicināja mani pa tālruni un teica, ka es atvainojos par to, ka es dzīvoju tagad un arī nākamajā nedēļā pēc tam, kad mana mīlestība aicināja mani izteikties par piedošanu, mani sauca uz interviju manā vēlamajā uzņēmumā, ja man vajadzēja strādāt kā izpilddirektors .. Es esmu tik laimīgs un pieblīvēts, ka man jāsaka uz visu pasauli, lai sazinātos ar DR ISIKOLO ar šādu e-pasta adresi: isikolosolutionhome@gmail.com un saņemtu ll jūsu problēma atrisināt .. Nav problēma ir pārāk liela, lai viņš varētu atrisināt .. Sazinieties ar viņu tieši personolosolutionhome@gmail.com vai whatsapp viņam tagad +2348133261196 un saņemt jūsu problēmas atrisināt, piemēram, man.

  AtbildētDzēst
 17. Mans bijušais draugs mani nogādāja pirms nedēļas, kad es viņu apsūdzēju redzēt kādu citu un viņu aizvaino. Es gribu viņu atgriezties savā dzīvē, bet viņš atsakās sazināties ar mani. Es biju tik sajaukusi un nezinu, ko darīt, tāpēc es nokļūt internetā, lai saņemtu palīdzību, un es redzēju liecību par to, kā burvju cirtējs DR ISIKOLO palīdzēja viņiem iegūt viņu atpakaļ atpakaļ, tāpēc es sazinājos ar pareizrakstības casteru un paskaidroju manu Viņam ir problēma, un viņš mani uzliek parunu un apliecina man 2 dienas, ka mans ex atgriezīsies pie manis un mans lielākais pārsteigums trešajā dienā mans ex nācis klauvē pie manām durvīm un lūdz piedošanu. Esmu tik priecīga, ka mana mīlestība atkal ir atkal, un ne tikai to, ka mēs gribam precēties. Vēlreiz paldies, Dr Landy. Jūs esat patiesi talantīgs un apdāvināts. E-pasts; personasolosolutionhome@gmail.com vai whatsapp viņa tagad +2348133261196 ir vienīgā atbilde. Viņš var būt ļoti noderīgs, un es nepārtraucu viņu publicēt, jo viņš ir brīnišķīgs cilvēks

  AtbildētDzēst
 18. Sveiki, esmu Christiana no Amerikas Savienotajām Valstīm, es izlasīju kādu liecību par DR ISIKOLO par to, kā viņš palīdzēja cilvēkiem 48 stundu laikā atgriezties pie tā, es tikai domāju, ja tas būtu reāls, un nolēma saukt sievieti, kas uzrādīja liecību, kā arī DR ISIKOLO viņas numurs, tāpēc es viņu saucu un jautāju viņai par DR ISIKOLO, viņa teica, ka DR ISIKOLO ir uzticams cilvēks, un viņš ir gatavs atdot mani mīļāko man, es tik laimēju un nedaudz atvieglotu, ka mans mīļais būs atpakaļ man drīz, tad es nolēmu sazināties DR ISIKOLO, ko es darīju, un pirms es varētu viņam parunāt savu problēmu, viņš jau man teica, ko es nācu, un viņš teica, ka 48 stundu laikā viss būs kārtībā, ka mans mīļais atkal atgriezīsies manā ieročus. Tātad viņš teica, ka viņš izlems burvestību un ka 48 stundu laikā mans mīļais mani piezvanīs. Tāpēc es cerēju tik patiešām pirms 48 stundām sazvanīju no cilvēka, kurš mani aizgāja pēdējos 2 gados, sakot, ka viņš ir žēl, un viņš grib mani atpakaļ, es biju laimīgs, un es teicu, ka es arī gribu viņu atpakaļ, tad es devos uz Kanādu t Viņam jāatbild, un viņš atvainojās par to, ko viņš ar mani darījis, tagad viņš ierosināja mani apprecēties, un mēs abi gatavojamies savām laulībām drīzumā. Viss, pateicoties lieliskajam un vislabākajam burvju rīkotājam, DR ISIKOLO. Viņa privātais pasts isikolosolutionhome@gmail.com vai whatsapp viņam tagad +2348133261196.

  AtbildētDzēst
 19. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu līdzekļus nekustamajam īpašumam un jebkura veida uzņēmējdarbības finansēšanai ( Creditplusfinance11@gmail.com vai WhatsApp +16234044993 ). Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām. ar 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti saņemt aizdevumu, ja interesē, sazinieties ar šo e-pastu: Creditplusfinance11@gmail.com vai WhatsApp +16234044993

  AtbildētDzēst
 20. Kad es atradu Dr Isikolo, man bija izmisīgi nepieciešams, lai mans ex mīļākais atpakaļ. Viņš atstāja mani par citu sievieti. Tas notika tik ātri, un man vispār nebija teikts par situāciju. Viņš vienkārši izgāzās man pēc 3 gadiem bez paskaidrojuma. Es sazināju ar Dr Isikolo, izmantojot viņa e-pastu, un Viņš man teica, kas man ir jādara, pirms viņš var man palīdzēt, un es darīju to, ko viņš man teica, pēc tam, kad es sniedzu to, ko viņš gribēja, viņš uzdeva mīlestības pareizrakstību, lai palīdzētu mums atgriezties kopā. Tūlīt pēc tam, kad viņš izdarīja savu burvestību, mans draugs sāka man atkārtot īsziņu sūtīšanu un jutu briesmīgu to, ko viņš mani iedeva. Viņš teica, ka esmu vissvarīgākais cilvēks savā dzīvē, un tagad viņš to zina. Mēs pārvietojāmies kopā, un viņš bija vairāk atvērts man nekā iepriekš, un viņš sāka pavadīt vairāk laika ar mani nekā agrāk. Kopš Dr Isikolo palīdzēja man, mans partneris ir ļoti stabils, uzticīgs un tuvāk man nekā agrāk. Es ļoti iesaku Dr Isikolo ikvienam, kam nepieciešama palīdzība. E-pasts: isikolosolutionhome@gmail.com vai arī tagad viņš ir pieejams +2348133261196.

  AtbildētDzēst
 21. Sveiki
  Tas ir informēt sabiedrību par to, ka mēs esam kristiešu organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu palīdzības cilvēkiem, piemēram, finansiālajai palīdzībai. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla problēma, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai arī jums ir jāmaksā rēķini ar jūsu izvēlēto ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu, ar zemu procentu likmi 2% par katru atlīdzību privātpersonām un uzņēmumiem. Lūdzu sazinieties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM) Bībele saka (Lk. 11:10) Par visiem, kas lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc neaizmirstiet šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tas ir domāts nopietnai domāšanai, un Dievs, kas baidās no cilvēkiem, saņem mūsu sirsnīgus sveicienus no kristiešu organizācijas. Sazinieties ar mums šodien ar šo e-pastu: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM)

  AtbildētDzēst
 22. Sveiki
  Tas ir informēt sabiedrību par to, ka mēs esam kristiešu organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu palīdzības cilvēkiem, piemēram, finansiālajai palīdzībai. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla problēma, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai arī jums ir jāmaksā rēķini ar jūsu izvēlēto ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu, ar zemu procentu likmi 2% par katru atlīdzību privātpersonām un uzņēmumiem. Lūdzu sazinieties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM) Bībele saka (Lk. 11:10) Par visiem, kas lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc neaizmirstiet šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tas ir domāts nopietnai domāšanai, un Dievs, kas baidās no cilvēkiem, saņem mūsu sirsnīgus sveicienus no kristiešu organizācijas. Sazinieties ar mums šodien ar šo e-pastu: (JOHNROYSTER321@GMAIL.COM)

  AtbildētDzēst
 23. Hei puiši, esmu Jelka Rodka. Dzīve bez mana vīra bija reāla sajaukšanās man un maniem bērniem, es esmu tik priecīgs, ka esmu atgriezies ar Dr Isikolo palīdzību, izmantojot izrakstīšanās rīku. Mans lielākais pārsteigums bija tas, ka 48 stundas pēc tam, kad doktors sagatavoja man parakstu, mans vīrs, kas mani 4 gadu laikā atstājis, pēkšņi sauca mani negaidīti un esmu tik laimīgs, ka atkal esam kļuvuši par vienu no Dr. Isikolo palīdzības un esmu tik priecājos būt kopā ar savu vīru vēlreiz. Dr Isikolo ir ļoti brīnišķīgs pareizrakstības caster, jūs varat sazināties ar viņu, ja jums ir nepieciešams viņa palīgs, jo es zinu, ka viņš var arī jums palīdzēt. sazinieties ar viņu pa viņa e-pastu: personolosolutionhome@gmail.com vai Whatsapp viņam tagad +2348133261196.

  AtbildētDzēst
 24. Vai jums ir nepieciešams kredīts

  Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums ir nepieciešami līdzekļi, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu vai samaksātu par saviem rēķiniem vai sāktu jauks bizness? Vai jums ir nepieciešami līdzekļi sava projekta finansēšanai? E-pasts: ( Larryellisonfinance@gmail.com ) Mēs piedāvājam garantētas aizdevumu pakalpojumus jebkurai summai un jebkurai pasaules daļai (privātpersonām, uzņēmumiem, nekustamo īpašumu un korporatīvām struktūrām) ar mūsu lielisko 2% procentu likmi. Lai pieteiktos un iegūtu vairāk informācijas, sūtiet atbildes uz šādu e-pasta adresi: Larryellisonfinance@gmail.com

  AtbildētDzēst
 25. Neatliekamā efektīva mīlestība Rakstzīmju veidotājs, kas palīdzēs jums atgriezt mīļāko un ātri saglabāt laulību, ricoosulasolutiontemple@gmail.com, protams, ir labākais burvju iznīcinātājs tiešsaistē un viņa rezultāts ir 100% garantija! .. daudzi cilvēki joprojām cieš no visiem dzīves veida veids. Kāda ir šī īpašā lieta, kas jūs traucē? Dažreiz problēma nav problēma, bet problēma ir nespēja identificēt tos, kam ir risinājums. Es esmu MONIKA MISLAV no Edinburgas Apvienotajā Karalistē, un es vēlētos jūs iepazīstināt ar DR RICO OSULA, kurš ir atnācis, lai glābtu cilvēci no visiem dzīves jautājumiem. Kopš dienas, kad man bija tikšanās ar viņu, tā bija diena, kad mana problēma tika pārtraukta. Kad gudrība mirgo, tas kļūst par saprātīgu vārdu. Es aicinu jūs saistīt jebkuru problēmu, ar kuru jūs saskarat ar DR RICO OSULA, un esiet droši, ka ar Dievu visas lietas strādās kopā jūsu labā. Jūs varat sazināties ar DR RICO OSULA pa e-pastu: ricoosulasolutiontemple@gmail.com Es apsveicu jūs, kā jūs to darāt, patiešām jūs esat nākamais liecinieks. Jūs varat arī viņu piezvanīt vai pievienot viņam WhatsApp vai Telegram: +2347082727576.

  AtbildētDzēst
 26. Sveiki, mans cienījamais skatītājs, es rakstu šo rakstu, lai pastāstītu pasauli par to, kā Dr Isikolo atnāca pie mana Ex Boyfriend. Tas ir iemesls, kāpēc es to uzskatu par sevi, lai pateiktu šo lielisko burvju lādētāju, ko sauc par Dr Isikolo, jo, pateicoties viņa palīdzībai mana dzīve vairāk piepildījās ar mīlestību, un es priecājos teikt, ka mans Ex Boyfriend, kurš no manis ir atdalīts pēdējo 3 gadu laikā, atgriezās pie manis, lūdzot pieņemt mani. Tas bija satriecošs notikums, jo pirms es sazinājos ar Dr Isikolo i bija tas, kurš lūdza manu Ex draugu atgriezties pie manis, bet, izmantojot Dr Isikolo palīdzību, tagad manas attiecības ir atjaunotas. Jums var būt labākas attiecības tikai tad, ja jūs sazināties ar: personalolosolutionhome@gmail.com savu Whatsapp numuru +2348133261196

  AtbildētDzēst
 27. Sveiki

  Vai jums ir nepieciešams jebkura veida aizdevums? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus zemā līmenī
  procentu likme 2%

  Tāpēc, lūdzu, ja jums šodien vajag aizdevumu, lūdzu, rakstiet mums tūlīt
  charles_din@hotmail.com ar zemāk, lai iegūtu vairāk informācijas:

  Pilnais vārds:...
  Valsts: ....
  Obligātā summa: ...
  Ilgums: ....
  Tālrunis: ....

  Lūdzu, atbildiet uz adresi charles_din@hotmail.com, lai iegūtu plašāku informāciju.
  Charles Din kungs

  AtbildētDzēst
 28. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu līdzekļus nekustamajam īpašumam un jebkura veida uzņēmējdarbības finansēšanai ( Creditplusfinance11@gmail.com vai WhatsApp +16234044993 ). Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām. ar 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti saņemt aizdevumu, ja interesē, sazinieties ar šo e-pastu: Creditplusfinance11@gmail.com vai WhatsApp +16234044993

  AtbildētDzēst
 29. Sveika, mans vārds ir Vania Aaron no Viskonsinas, Amerikas Savienotajās Valstīs. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kas tic, ka vienīgais labākais veids, kā paveikt jautrību un priecāties par jūsu attiecībām, ir ar izšķilšanās burtiem. Vai tas ir spēcīgs Āfrikas mīlas burvestības vai Voodoo viļņus, bet realitāte ir tik ilgi, kamēr jums ir pieejams autentiskais burvju raisītājs. Es pierādīju, ka laiks, kad mans mīļākais bija uz augšu un uz leju, nepievērš uzmanību mūsu attiecībām, un es redzēju, ka manas attiecības ir sliktā telpā. Tad mans draugs man teica, ka vienīgais veids, kā sasniegt laimi jūsu attiecībās, ir caur mīlestības viļņus. Es tikās ar Dr Isikolo un viņš man nodod savu saistošo mīlas burvestību, lietas devās atbilstoši, kā gaidīts, jo man bija trīs dienas, lai redzētu rezultātus. Es pilnīgi ieteiktu Dr Isikolo mīlestības viļņus visiem, kas saskaras ar līdzīgām attiecību problēmām. Sazinieties ar viņa e-pasta adresi: isikolosolutionhome@gmail.com vai viņa Whatsapp: +2348133261196

  AtbildētDzēst
 30. Laipni lūdzam WIN TRUST HORTGĀŽAS
  Es vēlētos sveikt tevi uz WIN TRUST HORTGĀŽU, palīdzot ar aizdevumu, vienmēr ir bijusi milzīga problēma klientiem, kam ir finansiālas vajadzības. Šis finanšu forums ir paredzēts, lai stimulētu pārdomas par finanšu un ekonomikas jautājumiem. Bet WIN TRUST HORTGAGES ir padarījusi šo atšķirību kreditēšanas nozarē. Mums ir dota privilēģija apmierināt jūsu finansiālās vajadzības. Kredīta izsniegšana nevajadzētu apturēt jūs no nepieciešamā aizdevuma saņemšanas.

  Mēs cenšamies būt jūsu vienas pieturas resursi aizdevuma / finanšu jautājumos. Mēs esam apņēmušies palīdzēt jums saņemt kredītu atpakaļ uz ceļa, vai saņemt aizdevumus vai naudu, kas jums nepieciešama. Mūsu aizdevumu likme ir zema, jo ir 2% procenti

  Mūsu pakalpojumi ietver sekojošo: -
  * Investors Kredīti
  * Parāda konsolidācijas aizdevums
  * Otra hipotēkas kredīts
  * Biznesa aizdevumi
  * Personas aizdevumi

  Atbildiet mums atpakaļ, lai mēs varētu sniegt jums vairāk informācijas.
  E-PASTS ------ [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
  WHATSAPP ------ +2348159907177
  Sveicieni,

  AtbildētDzēst
 31. Kā es dabūju savu Ex vīru atpakaļ ...........

  Es esmu Šenons pēc vārda. Sveiciens ikvienam, kurš lasīs šo liecību. Mans vīrs pēc trīs (3) laulību gadiem mani noraidīja tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts uzrakstītais raksts, un viņš atstāja mani un bērns cieta. vienu dienu, kad es lasīju ar tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šis burvju lādētājs vārdā Dr Isikoloon sauc šo adresi: isikolosolutionhome@gmail.com, kurš palīdz sievietei atgriezt savu vīru, un es viņam atbildēju uz viņa adresi un Viņš man teica, ka sievietei ir mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticēju viņam, un šodien esmu priecīgs jums visiem pazīt, ka šim burvestības rīkotājam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo es tagad priecājos ar savu vīru. Paldies jums Dr Isikolo. Viņa e-pasts: isikolosolutionhome@gmail.com vai viņa WhatsApp numurs: +2348133261196

  AtbildētDzēst