This guy know what's value investing is about (Long Eletrobras)


Eletrobras,  probably is one of the most undervalued green energy companies in the world right now.
That is great idea to buy strong company when most of herd is running away, and believe me they are crazy scared!
Link of full analysis: http://seekingalpha.com/article/3975710-long-eletrobras

4 komentāri:

 1. Sveiki,
  Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums.
  Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

  Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 2. Sveiki dārgie draugi,
  Es esmu atrast daudz cilvēku ir nepieciešama nauda, lai finansētu visu veidu lietas, vai ir parādi, faktiski gandrīz ikvienam, lai būtu reālāks. Lai cīnītos pret nabadzību un finansiālā atstumtība, esmu gatavs kredītu nodrošināšanu (privātpersonām, uzņēmumiem, piemēram, asociācijām) nepatikšanas vai meklē palīdzību, lai atrisinātu dažas no savām finanšu problēmām vai uzsākt uzņēmējdarbību.
  Lūdzu, lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu, ja jūs interesē. Mana adrese: cassandrabazarov@gmail.com tad iet uz priekšu. Sazinieties ar mani, lai atrastu gandarījumu Jūsu problēmu.
  paldies

  AtbildētDzēst
 3. Labdien!
  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir nepieciešams ārkārtas finansējums jūsu projektam vai citiem mērķiem? Vai jums ir parāds, un jums ir nepieciešams parādu konsolidācijas aizdevums? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums finansiāli, jo mēs piedāvājam ātrus un uzticamus aizdevumus ar procentu likmi 2% apmērā cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībām visā valstī. Mūsu noteikumi un nosacījumi ir skaidri un ļoti saprotami. Mūsu ilgums ir līdz 30 gadiem atkarībā no nepieciešamā aizdevuma apjoma un darījums ir 100% drošs un drošs visiem klientiem. Plašākai informācijai un, lai pārbaudītu, vai jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu
  (victoriasalgadoloanfirm@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 4. Draudzīgākais Kredīts uzņēmumiem tava biznesa izaugsmei https://www.cityfinances.lv/kredits-uznemumiem/

  AtbildētDzēst